DAX 23. 11. 2018

Dax včera brzy po otevření splnil obě zmiňované statistiky a vydal se dolů. Poměrně pěkný support na 11 171 jako zóna pro kupce nezafungovala. Zafungovala až jako rezistence, kdy udržela trh před dalším vzestupem. Dax nakonec uzavřel blízko svého low. Dnes jsme otevřeli s velmi malým gapem, který je už také uzavřen.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 196
  • Support: 11 059, 10 833

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 70 % na proražení včerejšího low.
  • Lehce nakloněná pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí včerejšího dne – 60 %, ale při pouze 10 výskytech.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:15 – 10:00 vyhlášení řady evropských reportů.

Hypotézy pro dnešní seanci

Pod námi máme stále neuzavřený gap mezi 20. a 21.11., který by prodejci dnes mohli uzavřít. Kupci by mohli zabojovat na ceně 11 059 a pokusit se udržet zahuštěnou oblast, která nám za poslední týden vznikla. Pokud klesneme pod low swingu, které je na pěkné ceně 11 000, lze očekávat prudší propad k supportu z listopadu 2016 na ceně 10 833. Pokud prodejci nebudou mít dostatečnou sílu a vstoupí do trhu kupci, lze spíše očekávat, že Dax bude pomalejší a že se Dax bude držet v rozpětí poslední dvou dní mezi cenami 11 120 – 11 222.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.