DAX 23. 10. 2018

Včerejší analýza nám vyšla velice dobře. Prodejce jsme nalezli na 11 653, což bylo naprosto stěžejní. Následně jsme se navrátili do rozpětí předchozího dne, což mělo pravděpodobnost 87 %. Poté jsme klesli až k low pátku, které jsme o kousek překonali, nakonec jsme zpomalili a uzavřeli v rozpětí pátku. Dnes otevíráme s velmi výrazným klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 514, 11 476
  • Support: 10 822

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

Pokud se podíváte na týdenní graf, tak se nacházíme v oblasti rychlého rostoucího trendu z prosince 2016. První support máme až na ceně 10 822. Rezistence na cenách 11 476 a případně až 11 516, jsou docela daleko na to, aby ovlivnily dnešní seanci, nicméně tyto zóny jsou stále v dosahu. Vzhledem k tomu, že se nemáme o co z pohledu PA opřít a statistika nám díky opravdu unikátnímu velkému gapu také nic nenabízí, tak dnešní analýza toho bohužel moc zajímavého nenabídne. Kdyby však Dax výrazně ovládli kupci, můžeme očekávat vstup prodejců na ceně 11 476 – 11 516.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.