Dax 23. 10. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek jsme měli informace, které mohly preferovat jak kupce, tak i prodejce. Ze začátku byli agresivní kupci, kterým se podařilo prorazit předchozí high, avšak neměli dostatek sil na další pokračování. Do trhu vstoupili prodejci a jak jsme v tomto případě očekávali, podařilo se jim dostat se k ceně 12950. Je vidět, že objem stále zůstává na stejných cenách. Seance uzavřela na ceně 12980.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena bez gapu na cenách pátečního dne. Jsme uprostřed rovnováhy a proto bude nyní těžké definovat upřednostňovaný scénář. Rozpětí rovnováhy se poměrně rozšířilo a je dost možné, že nyní budeme oscilovat mezi 12950 a 13060. 12950 byla několikrát potvrzena jako důležitá cena. Několikrát zafungovala jako support, avšak nyní by mohla fungovat spíše jako magnet, okolo kterého by Dax mohl oscilovat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.