DAX 23. 1. 2019

Úterní seance vyšla poměrně dobře. Rezistence na 11 141 však vyšla perfektně:

Poté jsme klesli k supportu na 11 044, který jsme prorazili o 17 bodů, ale následoval vstup kupců a pohyb o 50 bodů vzhůru. Nakonec jsme uzavřeli blízko low, dnes otevíráme s rostoucím gapem o velikosti 47 bodů.  Včerejší rozpětí bylo normálních 140 bodů.

Důležité oblasti,

  • Rezistence: /
  • Support: 10 914, 10 986

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 70 % na proražení včerejšího low na 11 000.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat proražení včerejšího low na ceně 11 000, kupci by mohli vstoupit na slabším supportu na 10 986, ale nakonec jde očekávat, že prodejci budou silnější, protože máme velkou pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí předchozího dne. Jasný target na straně short je 10 957, který je v dosahu dnešní seance. V případě, že by prodejci nebyli dnes silnější, lze očekávat po proražení včerejšího low, vstup kupců a uzavření vně včerejší seance.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.