Dax Analýza 23. 1. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Pondělní seance vyšla ze statistického pohledu naprosto ukázkově a kdo měl víru v kupce, tak udělal jenom dobře. Dax prorazil včerejší high a i uzavřel mimo rozpětí páteční seance, což je přesně to, čemu nasvědčovala statistika. Nyní jsme na absolutních high, takže nemáme žádné blízké resistence.

Důležité Price Action oblasti

  • Hlavní dnešní cíl tvoří gap a včerejší vrchol, který je pod námi.

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost uzavření gapu 85 %, ale má pouze 5 výskytů.
  • Další statistiky naleznete v naší Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes nás čeká důležitý ZEW Economic Sentiment v 11:00

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešek je naprosto jedinečný den, moc často se nestává, že bychom obchodovali na absolutních vrcholech. Pokud by do trhu vstoupili kupci, tak bych se spíše zaměřil na vstupy do longu než obchodovat proti kupcům, kterým ani nebrání žádné resistence.
  • Pokud do trhu vstoupí prodejci, tak máme jasně stanovené cíle – včerejší high, a včerejší hodnota uzavření. Žádné čisté support úrovně nemáme.

Analýza Daxu 22.1.2018

Analýza Daxu 22.1.2018 Analýza Daxu 19.1.2018 Analýza Daxu 18.1.2018 Analýza Daxu 17.1.2018 Analýza Daxu 16.1.2018 Analýza Daxu 15. 1. 2018 Analýza Daxu 12.1.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.