DAX 23. 08. 2018

Včera jsme očekávali vysocepravděpodobné uzavření gapu, což se také potvrdilo. Pak jsme ale očekávali spíše nastartování prodejní aktivity, které už jsme se nedočkali. Dax mírně rozšířil high tohoto týdne a nakonec uzavřel uprostřed rozpětí pedchozího dne.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 421
  • Support: 12 303

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes nemáme vůbec jednoduchou situaci pro dopoledne. Jsme uprostřed rozpětí a šance pro kupce i prodejce je poměrně stejná. Počkáme si tedy na informace, které nám dnešní seance nabídne v průběhu dne. Zajímavé jsou dvě zóny: resistence 12421 a support 12303. U těchto zón by se mohla projevit nějaká zajímavější aktivita ve formě průrazu nebo odrazu.

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.