DAX 23. 07. 2018

Páteční seance byla velmi odlišná od toho, co jsme očekávali. Očekávali jsme líný trh a a spíše chop. Místo toho jsme dostali rozpětí o 240 bodech a mnoho agresivních pohybů nahoru i dolů. Oba zmíněné supporty spíše než jako support posloužili jako rezistence poté, co Dax spadl pod ně.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 532, 12 641
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes žádné zprávy vyloženě pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

První hypotéza dnes počítá se vstupem prodejců, kteří by mohli vstoupit především na zóně kolem ceny 12 532. Následně můžeme očekávat propad k pátečnímu low. V případě, že by do trhu prodejci nevstoupili, tak bychom očekávali spíše zpomalení v zahuštěné oblasti kolem cen 12 494 – 12 584.

DAX 30min graf

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.