DAX 22. 6. 2018

Zóna 12605 včera nevydržela další nápor. Dopoledne se prodejcům podařilo ji prorazit a potom jsme viděli klasickou tržní situaci – support se změnil v resistenci. Na ceně 12605 totiž došlo k dalšímu vstupu agresivních prodejců, kteří ovládli trh až do samotného close. Po výprodeji 237 bodů seance uzavřela na ceně 12463.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12605
  • Support: 12390

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Po proražení 12605 prodejci nabrali sílu a udrželi ji. Dnes se vytvořil 31bodový rostoucí gap, který dle naší Statistické aplikace má vysokou pravděpodobnost uzavření. V 88 % případů v historii se v takové situaci gap uzavřel. Statistika tedy preferuje prodejce. Pokud se těm bude dařit, jako cíl pro prodejní aktivitu máme zónu 12388. Pokud budou aktivnější kupci, očekáváme návrat k 12605 a zde boj o další tržní vývoj.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.