DAX 22. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Páteční seance splnila naše statistická očekávání. Gap byl uzavřen prakticky ihned po napsání analýzy. Páteční seance na denní svíčce vypadá jako jasný shortový den, ale na nižším time frame je vidět nerozvážnost a snaha kupců zabránit nižším cenám. Dax v pátek uzavřel blízko svého low a dnes jsme otevřeli s velkým rostoucím gapem. Rozpětím první hodiny je dnes abnormální. Vrchol dnešního dne je přesně na zmíněné dlouhodobé rezistenci na 13 155!

Důležité oblasti

  • Dlouhodobá rezistence: 13 155
  • Support: 13 026, 13 074

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Na dnešní seanci nemáme žádná úvodní statistická očekávání, dnešní gap je příliš velký a v minulosti se vyskytl pouze jednou. Vzhledem k tomu, že Dax již prorazil páteční high, tak není příliš pravděpodobné, že bychom prorazili i páteční low, které však má tento den poměrně velkou pravděpodobnost na proražení.
  • Jediným dnešním vodítkem je, že Dax jasně odmítl dlouhodobou rezistenci na 13 155. Kupce a zpomalení bychom mohli najít na supportech 13 074 a 13 026.

Analýza Daxu 22.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.