Dax Analýza 22. 2. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Prvně bych se chtěl omluvit, že z organizačních důvodů nedošlo včera k vydání analýzy. Středeční obchodní den strávil takřka celou dobu v rozpětí úterní seance. Došlo ke splnění statistiky gapu a rovněž došlo ke splnění statistiky průrazu předešlého extrému. Jakmile Dax prorazil úterní high, vstoupili do trhu velmi agresivně prodejci, kteří se dostali takřka na low dne. Toto celé (průraz úterního high + uzavření téměr na low) se událo během poslední hodiny. Dnešní seance otevřela mimo rozpětí předešlého dne s klesajícím gapem.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší rezistence: 12 618
  • Slabší support: 12 185

Statistiky pro dnešní den

  • Pouze 50 % na uzavření gapu.
  • Při 6 výskytech máme 100 % na uzavření mimo rozpětí.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 10:00 German Ifo Busienss Climat
  • 14:30 USD Údaje o nezaměstnanosti.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • V prvních okamžicích seance se Daxu povedlo splnit statistiku reakční aktivity i statistiku průrazu předchozího extrému, což dělá z včerejšího vrcholu poměrně silnou rezistenci. Posledních několik dní jsme se prakticky nehnuli z místa, proto by případný shortový den mohl být poměrně rychlý. Na cestě dolů máme tyto targety: 12 324 – úterní low, 12 265 – low z 15.2. a slabší support na 12 185, který je sice vzdálený, ale rozhodně dosažitelný.
  • Pokud bychom se vydali nahoru, je nepravděpodobné , že dojde k testu včerejšího vrcholu, spíše jde očekávat zacyklení uvnitř včerejší seance a uzavření mimo rozpětí včerejšího trhu.

Analýza Daxu 22.2.2018

Analýza Daxu 22.2.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.