Dax 22. 12. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala pozitivněji pro prodejce. Těm se podařilo prorazit předchozí low, avšak zde jejich úspěchy skončily. Kupci se dostali do trhu a dokázali se vrátit až k ceně 13137. Odtud došlo k závěrečné korekci a nakonec jsme uzavřeli na ceně 13070, což byla také férová cena včerejšího dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli na férové ceně včerejšího dne. Jsme jen kousek od dlouhodobě rovnovážné ceny 13050. Je vidět, že trh okolo této ceny osciluje sem a tam. Stále pro nás platí support na ceně 12950, na cenách nad aktuální cenou máme označenou resistenci 13150. Včerejší den nám tedy vlastně moc informací nepřinesl, trh zůstal tam, kde dlouhodobě chce být. Makroekonomický kalendář není nabitý důležitými zprávami pro Dax, takže je možné, že se dnes dočkáme pomalejší vánoční aktivity. Všem obchodníkům přejeme klidné prožití vánočních svátků a načerpání sil do nového obchodního roku 2018.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.