DAX 22. 11. 2018

Včera jsme doufali, že Dax bude následovat statistiku a prorazí úterní low, což mělo pravděpodobnost 64 %, ale nestalo se tak. Naopak byla pěkně splněna statistika o uzavření mimo rozpětí úterý. Dax nejdříve vyrazil nahoru, našel prodejce, ale ti neměli příliš sílu. Následoval vstup kupců, kteří dostali trh nad 11 205 a zastavili až na další rezistence 11 256. Zde trh zastavil a také uzavřel. Dnes otevíráme s menším rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 309
  • Support: 11 171

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 64 % na proražení včerejšího high.
  • Pravděpodobnost 83 % na uzavření gapu.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • USA – Den Díkuvzdání.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme hned od open cílit obchody na uzavření gapu. Následně mohou prodejci pokračovat k pěknému supportu na 11 171, kde by mohli vstoupit kupci a dostat Dax až k rezistenci na 11 309. Pokud kupce nenalezneme lze očekávat zpomalení kolem ceny 11 142. Kdyby byli prodejci hodně aktivní, lze čekat i test 11 059, ale vzhledem k tomu, že v USA mají dnes svátek, tak lze spíše očekávat, že odpolední seance bude pomalá.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.