Dax 22. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včera jsme otevřeli na ceně předchozího close. Po menší prodejní snaze se do trhu opět vrhli kupci. Nedali prodejcům ani menší šanci a podařilo se jim téměř dosáhnout zmiňované resistence na ceně 13220. Kupci se zastavili na high 13210 a férová cena byla stanovena na hladinu 13175. I dnešní otevření trhu potvrdilo, že tato cena je pro obchodníky zajímavá.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevřeli jsme právě na včerejší férové ceně, kde obchodníci označili aktuální cenu Daxu za rovnovážnou. V těsné blízkosti nad námi je nyní menší HVN 13220, o které jsme psali už včera. Jestliže budou pokračovat agresivní kupci, které jsme mohli vidět poslední dva dny, právě tato cena by mohla být jejich motivací. Naopak jestliže dnes budou silnější prodejci, jako support máme zaznamenanou cenu 13050, což je také zajímavá oblast, kde se zobchodovalo větší množství objednávek. Naše Statistická aplikace dnes mírně preferuje kupce a to konkrétně statistikou proražení předchozího high, která má pravděpodobnost 71 %. Proražení high nebo low předchozího dne je dnes s pravděpodobností 90 %, takže je velmi pravděpodobné, že se dnes dostaneme mimo rozpětí včerejšího dne.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.