DAX 22. 10. 2018

Vítám Vás v novém týdnu, páteční seance byla po dlouhé době velmi klidná.  Rozpětí 120 bodů je z dlouhodobého hlediska zcela normální, z hlediska poslední doby je to trochu podprůměr. V pátek jsme uzavřeli gap, ale bohužel jsme neprorazili čtvrteční low. Dnes otevíráme velmi silně a nyní testujeme rezistenci na 11 653.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 653
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 100% (historická) na uzavření gapu, ale pouze na 4 výskytech.
  • Pravděpodobnost 87 % na návrat do rozpětí pátku.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

První hypotéza hovoří o tom, že bychom mohli  nyní nalézt prodejce a testovat cenu 11 610, to má pravděpodobnost celých 87 %. Poté můžeme očekávat, že buďto najdeme před zahuštěnou oblastí kupce a vyrazíme vstříc 11 835 nebo kupce nenajdeme a nejspíše zpomalíme v opravdu zahuštěném pátku.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.