DAX 22. 08. 2018

Včerejší seance byla velmi podobná té předchozí. Dax vyrazil rychle po open vzhůru, na high menšího swingu z 14.8. vstoupili do trhu prodejci, kteří navrátili trh takřka zpět rozpětí předešlého dne. Dneska otevíráme s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 376
  • Support: 12 243, 12 266

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

První hypotéza dnes počítá s tím, že bychom mohli uzavřít gap a následně na ceně 12 376 najít prodejce. Pokud budou kupci nadále silní, lze očekávat proražení včerejšího high. Pokud najdeme silné prodejce, lze naopak očekávat propad níž k včerejšímu low a k zmíněným supportům na 12 266 a 12 243.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.