DAX 21. 7. 2015

Včerejší obchodní seance byla ve znamení pozdního otevření trhu z důvodu technických problémů systému burzy Eurex. Dax tak neotevřel v 8:00 ale až v 10:30. Následně jsme mírně rozšířili rozpětí posledního mikro kompozitního profilu, který je tvořen obchodními seancemi od čtvrtka 16. 7. 2015. Pomalu ale jistě se dostáváme k vyšším cenám s nejbližšími target zónami 11830 a 11860.

Pondělní obchodní aktivita nám zanechala poměrně slabé high dne a naopak silné low,  kde byli nalezeni agresivní kupci, kteří zabránili dalším poklesům. Z pohledu price action i objemových profilů je zřetelné slabé high, které bychom se mohli pokusit prorazit. Než však postoupíme na vyšší ceny, nabízí se test férové ceny mikro kompozitního profilu 11703, kterou by potenciální kupci mohli považovat za ideální pro vstup do svých pozic.

21-7dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.