DAX 21. 6. 2018

Včerejší seance odstartovala na místě předchozího uzavření bez gapu. Trh pomalu klesal a toto chování mu vydrželo až do konce. Celý den jsme obchodovali spíše do strany bez většího pohybu. Rozpětí 96 bodů je oproti posledním dnům opravdu velmi mírné. Zóny resistence a supportu nám zůstávají z předchozího dne.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12912
  • Support: 12605

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Včerejší aktivita pro nás nepřinesla žádné nové informace, z kterých bychom mohli vyvodit další potenciální pohyb trhu. Zůstáváme tedy stále s s/r zónami 12912 a 12605 a počkáme si na nějakou zajímavou tržní situaci, která nám řekne více.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.