DAX 21. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší obchodní den nepřinesl nic extra zajímavého. Po úvodním shortu vstoupili do trhu kupci, kteří Dax dostali až k zmíněné rezistenci na 12 344, kde Dax zamrzl a uzavřel. Rozpětí 160 bodů patří mezi normální. Dnes Dax otevřel poměrně silně a směřuje k uzavření gapu z pátku na ceně 12 400.

Důležité Price Action oblasti

  • Support: 12 282

Statistiky pro dnešní den

  • Více ve Statistické aplikaci.
  • Po proražení včerejšího high má proražení včerejšího low pravděpodobnost pouze 10 %.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 19:00 – FOMC!!

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes je na plánu FOMC, které dokáže s Daxem opravdu zamávat. Do 19:00 lze i rovněž očekávat pomalý trh, který se nikam výrazně nebude hýbat.
  • Pokud však nějakou akci dostaneme, lze čekat zaplnění gapu, který je otevřený od pátku. Pokud do trhu vstoupí prodejci můžeme očekávat určitou reakci kupců na supportu kolem ceny 12 282.
  • Jakmile bude vyhlášeno FOMC, všechny hypotézy jdou stranou.

Analýza Daxu 21.3.2018

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.