DAX 21. 1. 2019

Trendový long den od otevření až po uzavření. Tak by se dala popsat páteční seance. Konečně jsme došli k hlavnímu targetu na 11 142, který zmiňujeme již delší dobu. Dnes otevíráme s menším klesajícím gapem.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 11 357
  • Support: 10 986, 11 151

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 100 % na uzavření gapu, ale máme pouze 2 výskyty.
  • Pravděpodobnost 83 % na proražení pátečního high.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

/

Hypotézy pro dnešní seanci

Máme velkou pravděpodobnost na proražení pátečního high, všechny long obchody mají tak jasný target. Páteční seance za sebou nenechala žádné zajímavé zóny až na intradenní support na 11 151, kde bychom mohli najít kupce a prorazit páteční high na 11 253. Vzhledem k tomu, že dnes neočekáváme ani žádné zprávy mohli bychom dostat pomalejší seanci.

DAX 5min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.