DAX 21. 9. 2018

Trendový den, tak jde charakterizovat včerejší akce na Daxu. Po otevření jsme bohužel nedošli až k testu 12 189, kupci vstoupili poměrně razantně hned v 9:00. Rezistence na 12 300 zafungovala na 30 bodový pullback, ale více prodejci nedokázali. Dax pokračoval vzhůru až do uzavření. Dnes jsme otevřeli nad rozpětím předchozího dne.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 12 300

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:15, 9:30, 10:00 mnoho EU reportů, které by mohly ovlivnit Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Díky tomu, že Dax poměrně stabilně roste, tak nám nezanechal žádné blízké zóny. Opřít se můžeme akorát o support 12 300. Na straně long nemáme vyloženě žádnou pěknou rezistenci. Proto se dnes omlouváme, ale více toho nevymyslíme.

DAX 30min graf

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.