DAX 21. 08. 2018

Včerejší seance se prakticky odehrála v prvních dvou hodinách, kdy Dax vystřelil vzhůru a následně velmi výrazně zpomalil. Zmíněné rezistence byly proraženy bez žádného zaváhání. Dnes otevíráme na stejné ceně jako jsme včera uzavřeli.

Důležité oblasti

  • Resistence: slabší : /
  • Support: 12 243, 12 266

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Pravděpodobnost 87 % na uzavření v rozpětí předchozího dne.
  • žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Aktuálně je velmi těžké říci, kam Dax míří. V blízkosti máme pouze dva supporty. Dnes bychom mohli očekávat, že do trhu vstoupí prodejci a trochu zkorigují včerejší růst. Kupci by mohli následně vstoupit na zmíněných supportech 12 266 a 12 243. Pokud bychom se vydali nahoru už teď, tak jasný target představuje včerejší vrchol, následně pak vrchol ze 14.8., poté lze očekávat návrat do rozpětí včerejšího dne.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.