Dax 20. 9. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla odstartována v blízkosti předchozího close. Ze střednědobého pohledu jsme uprostřed rovnovážné oblasti, kde jsme také strávili včerejší den. Žádná zajímavější aktivita nás na Daxu nečekala. Objemový profil byl vytvořen jako vyvážený, kdy zavírací cena opět připadla na férovou cenu VPOC 12545.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena s malým gapem o velikosti 8 bodů. Jsme stále uprostřed rovnováhy a nemáme žádnou informaci, díky které bychom očekávali dnes vertikální vývoj. V USA nás dnes večer čeká FOMC, takže je dost možné, že i Dax bude vyčkávat na večerní vyhlášení, kdy by mohlo dojít ke zvýšené volatilitě. O víkendu nás čekají německé volby, což je další důvod, proč možná bude trh tento týden vyčkávat. Volatilní by mohl být právě ten týden příští, kdy budeme mít výsledky voleb. Opět pro nás zůstávají zajímavé ceny 12610 a 12430.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.