DAX 20. 7. 2015

Páteční obchodní seanci na Daxu jsme uzavřeli na ceně 11686. Mírně jsme tak klesli a začali tvořit hodnotu v oblasti LVN mikro kompozitního profilu viz. páteční analýza.

Aktuálně máme za poslední dva dny nový mikro kompozitní profil, který je poměrně vyvážený. Můžeme tak očekávat další pohyby v tomto rozpětí na cenách 11600 – 11790. Páteční low je poměrně slabší než high tohoto dne, avšak v aktuální struktuře trhu nelze jasně určit silnější obchodníky.

Upozornění

Dax dnešní seanci neotevřel. Burza Eurex má technické problémy se systémem T7. Z toho důvodu bylo obchodování pozastaveno. Více info zde.

Info

Trh otevřel v 10:30

 

dax-20

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.