DAX 20. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance byla opět líná, kdy se na 30M grafu prakticky střídaly long a short svíčky. Výsledkem bylo, že byl Dax takřka celý den v chopu a driftoval níže. Hlavním plánem pro včerejší seanci byl short a pak long od 12 521. Short jsme sice dostali, ale kupce jsme našli už na trend lince na ceně  12 532. Dnes Dax otevřel s rostoucím gapem, který měl 92 % šanci na vyplnění.

Důležité oblasti

  • Supporty: 12 521, 12 478

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné významné makro zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes nastává prakticky totožná situace jako včera. Máme 67 % pravděpodobnost na proražení low a hezký support na 12 521 je kousek. Dnešní hlavní hypotéza tedy je, že očekáváme průraz včerejšího low a pak korekci od 12 521, popřípadě 12 478. Nicméně, jako vždy, se může stát cokoliv.

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.