Dax Analýza 19. 2. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance měla svá negativa, pozitiva i statisticky zajímavé hodnoty. Pozitivní je, že skvěle vyšla statistika gapu. Negativní je, že Dax nenašel žádné kupce na zmíněném slabším supportu na 12 464. Statistickou zajímavostí je, že včera Dax prorazil jak páteční high, tak páteční low, což se děje pouze v cca 18 % času. Celá včerejší seance jde charakterizovat jako postupný pomalý short. Dnes Dax otevřel s rostoucím gapem, který již byl uzavřen.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší rezistence: 12 618
  • Slabší support: 12, 12 185

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • POZOR – v 11:00 German ZEW

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme jasné vodítko v tom, že ze 76 % můžeme očekávat průraz včerejšího low. Jiné očekávání bohužel nemáme. Zmíněné supporty/rezistence jsou již poměrně daleko. Důležité bude, jak v 11:00 zareaguje Dax na vyhlášení ZEW reportu.

Analýza Daxu 20.2.2018

Analýza Daxu 20.2.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.