DAX 20. 11. 2018

Pondělní seance vyšla dle očekávání. Prodejce jsme nalezli na zobrazené rezistenci v podobě trend linky. Kupci zabojovali na zmíněném supportu, ale po chvíli boje do trhu opět vstoupili prodejci, kteří dominovali až do uzavření. Byly splněny obě hlavní statistiky o uzavření gapu a o uzavření mimo páteční seanci.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 293, 11 205
  • Support: 11 132

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 82 % na proražení včerejšího low (již se stalo).
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 Prezident německé centrální banky Weidmann má konferenci.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme po otevření očekávat vstup kupců a test rezistence a ceny uzavření ze včerejška na ceně 11 205. Na této úrovni by mohli vstoupit prodejci, kteří by mohli dostat trh až pod support na 11 132. Dalším cílem pro prodejce je průraz low swingu na 11 040. Pokud kupci vstoupí na 11 132 a dostanou trh až k 11 293 lze očekávat spíše zpomalení a uzavření vně včerejší seance.

DAX 60min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.