Dax 20. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek jsme otevřeli v rovnovážné oblasti předchozího dne. Očekávali jsme, že trh půjde spíše do strany a v první půli seance tomu tak bylo. Jako resistence zafungovalo předchozí close. Toho bylo dosaženo denní maximální cenou, odkud vstoupili do trhu prodejci. Těm se podařilo prodat až těsně k HVN 12950. Seance byla uzavřena na low, což značí kvalitu prodejců.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli silným prodejním gapem v blízkosti ceny 12860. Pro prodejce tedy dobrá zpráva, avšak bude záležet, jak rozjedou dnešní seanci. Normálně bychom očekávali open drive aktivitu a silné prodeje, avšak pondělní seance bývají pomalejší, proto tento scénář nemusí nastat. Jestliže dojde k prodejům, jako support zónu máme označenou cenu 12760. Naopak nad námi je nyní resistence na 12950. Tato cena je dlouhodobá HVN, která by mohla přitahovat obchodníky.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.