DAX 20. 9. 2018

Včerejší seance byla do 15:00 extrémně líná. Rozpětí bylo pouze 50 bodů, proto šlo očekávat, že trh vystřelí jedním směrem. Díky jasnému targetu 12 214, který zmiňujeme již asi týden, či déle šlo spíše očekávat long. Jakmile jsme zasáhli 12 214, tak trh zpomalil. Dnes otevíráme s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 300
  • Support: 12 189

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:30 Švýcarská národní banka vyhlašuje úrokové sazby

Hypotézy pro dnešní seanci

Pro dnešní den bude klíčová zóna 12 189, pokud pod tento support klesneme, můžeme očekávat zpomalení a proražení včerejšího low. V případě, že na 12 189 vstoupí kupci, lze očekávat proražení včerejšího vrcholu a útok na rezistenci kolem ceny 12 300.

DAX 30min graf

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.