DAX 20. 07. 2018

Z našeho pohledu včerejší seance nic moc nepřinesla. Dax se dostal pod 12 688- 12 721 a pokračoval směrem k zmíněným supportům, kam ale nedošel.  Včerejší rozpětí 100 bodů je lehce podprůměrné. Dnes Dax otevírá s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: zóna kolem 12 797
  • Support: intra-denní 12 618, 12 574

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes žádné zprávy vyloženě pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Máme za sebou dva poměrně hodně líné dny, pravděpodobně dnes také žádná velká akce nepřijde. Hypotéza číslo jedna počítá s postupným poklesem směrem k daným supportům, kde by mohli vstoupit kupci a následně se vydat nahoru uzavřít gap, který má dobrou pravděpodobnost na uzavření. Hypotéza číslo dva počítá s chopem, který dříve nebo později asi dnes přijde.

DAX 30min graf

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.