DAX 2. 7. 2015

Včerejší obchodní seance poměrně naplnila očekávání. V prvních dvou hodinách jsme měli nejasný klidný pohyb, následně byli na ceně 10980 nalezeni kupci, kteří ovládli trh. Včerejší profil lze označit za dvojitou distribuci, přičemž horní distribuce jednoznačně převažuje. Zavírácí cena přesně na včerejší férové hladině (VPOC) 11670 potvrzuje uznání vyšších cen.

Na grafu si můžeme všimnout včerejší LVN zóny 11090 – 11110 , která fungovala jako zóna supportu. Pokud budou kupci v trhu pokračovat, tato hladina je pro ně důležitá, lze očekávat kupní objednávky. Další long pohyb potvrzují také silná low, která tvoříme od pondělí každý den. Z pohledu mikro kompozitního profilu je trh za tento týden vyvážen, takže je možné, že budeme testovat i nižší ceny v rámci této oblasti.

1-7-dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.