Dax Analýza 2. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance byla velmi volatilní, rozpětí o 400 bodech spadá mezi extrémní hodnoty vyskytující se v méně než  4,5 % času. Do trhu ihned po napsání analýzy vstoupili prodejci, kteří vládli nad trhem až do konce seance. Odpor kupců přišel v rozmezí zmíněných slabších supportů na 12 275 a 12 185. Prodejci však byli silnější a k uzavření došlo na úplném low. Dnes jsme otevřeli uvnitř včerejšího rozpětí.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší rezistence: 12  275, 12 170
  • Target: 11 965

Statistiky pro dnešní den

  • Gap již uzavřen.
  • První hodina je nezvykle volatilní.
  • 83 % na proražení včerejšího low.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes se bude v UK řešit otázka Brexitu, což může vyvolat značnou volatilitu a nepředvídatelné prudké pohyby.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme jasné očekávání v podobě průrazu včerejšího low, které má 86 % pravděpodobnost na průraz. Do doby než bude low proraženo se více vyplatí cílit, z dlouhodobého hlediska, spíše na short obchody. Dalším targetem na straně short je úroveň 11 965 a následně i low celé oblasti 11 896.
  • Pokud do trhu vstoupí kupci, tak prodejci by mohli využít ke vstupu rezistenci 12 170 či 12 275. Jakmile však dojde k průrazu včerejšího low, tak tyto slabší rezistence nebudou tak podstatné.

Analýza Daxu 2.3.2018

Analýza Daxu 2.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.