Dax 2. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena 100 bodovým gapem, po kterém následoval agresivní rostoucí pohyb. Kupci prokázali dostatek sil na další růst a v tomto duchu se nesl celý obchodní den. Podívejte se na objem objednávek. Většina byla realizována v blízkosti nového high. Férová cena byla vytvořena na 13465, což je dobrá zpráva pro kupce. Na vysokých cenách je zájem obchodovat. Kam až může Dax růst si netroufneme odhadnout.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena 27 bodovým gapem. Můžeme využít naší Statistickou aplikaci. Ta říká, že pravděpodobnost uzavření takového gapu je z historie 78 %. Celkem by to sedělo i z pohledu objemu objednávek. Včerejší férová cena by mohla přitahovat dnešní ranní aktivitu. Pokud se tak stane a otestujeme včerejší HVN, bude zajímavé sledovat, jestli se z této ceny stane resistence, která zabrání růstu či nikoliv. Pokud ano, prodejci budou mít za úkol vyplnit včerejší prázdný objemový profil objednávkami. Pokud ne a Dax bude opět růst, očekáváme další rozšiřování alltime high.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.