DAX 2. 1. 2019

Vítám všechny čtenáře u první analýzy Daxu v roce 2019. Dax dnes otevírá s klesajícím gapem a mimo rozpětí pátku. Poměrně velmi silně padáme a nyní atakujeme první support na 10 423.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 10 530
  • Support: 10 423, 10 373

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

Pokud najdeme na 10 423 kupce, tak bychom se mohli vydat k rezistenci na 10 530, kde by naopak mohli vstoupit prodejci. V případě, že se dostaneme výrazněji na 10 530, lze očekávat výrazné zpomalení a uzavření uvnitř rozpětí pátku z 28.12.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.