Dax 2. 1. 2018

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ještě než se podíváme na dnešní dění, pojďme si shrnout poslední seanci minulého roku. 29. 12. byli ve vedení prodejci, kteří od samotného začátku seance spustili závěrečný výprodej. Tent trval až na low 12822. Nakonec byla seance uzavřena mírně nad na ceně 12856.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Nový rok pro Dax začal rostoucím gapem o velikosti 66 bodů. Otevřeli jsme přímo na férové ceně poslední seance minulého roku, kde bylo realizováno nejvíce objednávek pro daný den. Přímo nad námi je nyní HVN 12950 a hlavní HVN 13050. To jsou důležité oblasti, které by mohly působit jako resistence v případě rostoucích pohybů. Je dost možné, že by na těchto cenových hladinách mohlo dojít ke zpomalení a tvorbě dalšího objemu. V případě, že dnes opět budou aktivní prodejci, očekáváme proražení předchozího low s cílem na cenu 12760, což je další zajímavá HVN.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.