DAX 19. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včera jsme začali seanci typem Open Drive směrem short. Prodejci byli aktivní po celý den. Podařilo se jim bez problému dostat pod 12912, dokonce vytvořili low až na ceně 12760. Prodejní nálada se ukázala jako poměrně zásadní. Trh urazil cca 230 bodů a dalších 100 bodů přidal dnešním ranním gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12912
  • Support: 12605

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 10:00 Mario Draghi

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní gap je opravdu enormní. Potvrzuje to i fakt, že takový gap naše Statistická aplikace ve svém datovém vzorku ani jednou neregistruje. Nejblíže je nyní support 12605, což je low z 8. 6. 2018. Naopak směrem vzhůru je nyní první resistence poměrně daleko. Včerejší low 12760 by mohlo zapůsobit jako první resistence. K této ceně je nyní spousta prázdného prostoru. Důležité pro dnešní den bude sledovat začátek seance, jak se trh bude chovat. Chování zřejmě také ovlivní výstup Maria Draghiho, který je naplánován na 10:00. Jestliže budou pokračovat prodejci, cílová zóna je jasná: 12605. Naopak kupci by se měli pokusit o návrat k včerejším hodnotám.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.