DAX 19. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Středeční seance splnila obě naše očekávání. Došlo k průrazu úterního high i k uzavření gapu. Dax bohužel neklesl až k poměrně pěknému supportu na 12 521. Uzavřeli jsme uprostřed rozpětí a celkově byl den poměrně hodně klidný s celkovým rozpětím pouze 95 bodů. Dnes jsme otevřeli s rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Supporty: 12 521, 12 478

Statistiky pro dnešní den

  • 95 % pravděpodobnost na uzavření gapu.
  • 67 % pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné významné makro zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dax se aktuálně nachází v oblasti, kde je opravdu velmi těžké odhadnout další směr. Tradiční statistika o proražení high / low předešlého dne říká, že máme dnes  87 % na průraz jednoho z těchto dvou extrému a 14 % na proražení obou extrémů. Jakmile tedy Dax prorazí včerejší high nebo low, tak pouze ze 14 % prorazí i opačný extrém.
  • Ideální scénář by byl nyní v podobě korekce k 12 521 / 12 478 a pak long. Pokud prorazíme včerejší vrchol a půjdeme nahoru, tak nemáme žádné pěkné rezistence úrovně.

Analýza Daxu 19.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.