DAX 19. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

V pátek se začalo obchodovat až cca o hodinu později. Je vidět, že i taková instituce jako je frankfurtská burza EUREX může mít technické problémy. Páteční seance byla poměrně různorodá, trh nejdříve vystřelil nahoru, aby pak poměrně agresivně šel dolů. Celé toto kolečko se zopakovala ještě jednou. Dax nakonec uzavřel uprostřed svého rozpětí. Dnes Dax otevřel s poměrně velkým klesajícím gapem.

Důležité Price Action oblasti

  • Support: 12 272
  • Rezistence: 12 381, 12 400

Statistiky pro dnešní den

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • G20 meeting – celý den.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes bohužel nemáme žádná statistická očekávání. První dnešní hypotéza z pohledu PA hovoří o tom, že Dax zahájí určitou rostoucí reakční aktivitou k cenám 12 381 a 12 400, kde by do trhu mohli vstoupit prodejci, kteří by mohli dostat trh níže pod páteční low.
  • Pokud Dax nejdříve prorazí páteční low a až potom se vydá nahoru, tak zmíněné rezistence nebudou představovat takový potenciál. V tomto případě, můžeme očekávat i zpomalení kolem ceny 12 400.
  • Pokud Dax vyrazí níže, což vzhledem k velmi slabému otevření je rovněž pravděpodobné, můžeme očekávat test supportu na 12 272.

 

Analýza Daxu 19.3.2018

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.