DAX 19. 12. 2018

Včerejší seance nám nevyšla v očekávání na průraz pondělního low, ale hlavní rezistence na 10 823 vyšla skvěle. Na této úrovni jsme dokonce vytvořili denní high. V úvodu seance trend linka kolem ceny 10 750 trh zpomalila, přinesla i proti-pohyb o cca 35 bodech, ale kupci nakonec byli silnější. Dnes otevíráme s menším rostoucím gapem.

Důležité oblasti,

  • Resistence: zakreslená trend linka
  • Support: zakreslená trend linka

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 85 % na uzavření gapu.
  • Pravděpodobnost 60 % na proražení včerejšího low.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 20:00 -Všechny páry- FOMC!

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnešek bude především ve znamení FOMC, které pravděpodobně způsobí to, že dopolední a odpolední seance bude pomalejší, ale večer přijde větší volatilita. V úvodu dne bychom mohli najít prodejce, prorazit včerejší low, najít kupce a pak následně zpomalit a čekat na osmou večer. Pokud by do trhu prodejci nevstoupili, tak můžeme očekávat vstup kupců směrem k zakreslené trend lince kolem ceny 10 807, kde bychom mohli najít prodejce a nakonec do 20:00 se pohybovat vně včerejší seance.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.