Dax 19. 12. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší den nebyla naše Statistická aplikace nakloněna prodejcům a opravdu se prodejcům nedařilo. Otevřeli jsme vysokým rostoucím gapem a po pár minutách pokračovali ve směru gapu vzhůru. Prorazili jsme poslední resistenci 13220 a skrze oblast s nízkým objemem objednávek jsme se dostali téměř až na další zónu 13350. Seance byla nakonec uzavřena na ceně 13320, kde také trh vytvořil novou denní férovou cenu. Tím jsme jasně potvrdili zájem o rostoucí pohyby.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli v oblasti včerejší férové ceny. Máme před sebou resistenci 13350, kterou začíná další oblast zvýšeného objemu (HVN). Pokud však dnes kupci nebudou aktivní a prodejcům se podaří smazat včerejší zisky, očekáváme snahu dostat se přes oblast nízkého objemu zpět k 13240-13220. Statistická aplikace opět preferuje kupce a to statistikou proražení předchozího high, která pro dnešní den činí 82 %.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.