DAX 19. 11. 2018

Páteční seance se nám příliš odhadnout nepovedla. Očekávali jsme spíše pohyb vzhůru k 11 494, místo toho se Dax propadl pod čtvrteční low, kde našel kupce, kteří smazali většinu ztrát. Dnes otevíráme s menším klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: trend linka kolem ceny 11 384
  • Support: 11 267

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 100 % na uzavření gapu o velikosti 21 bodů. Tento gap se vyskytl pouze 6x, ale vždy byl uzavřen.
  • Pravděpodobnost 71 % na uzavření mimo rozpětí páteční seance.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné vyhlášení

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že máme velkou pravděpodobnost na uzavření gapu, tak můžeme očekávat v průběhu dne vyšší ceny. Kupce bychom mohli najít na supportu 11 289. Pokud pod tento support poklesneme lze očekávat průraz low na 11 223. Pokud do trhu vstoupí kupci, máme jasně stanovený target pro naše long obchody, kterým je páteční cena uzavření 11 366. Prodejci by mohli vstoupit do trhu na zobrazené trend lince. Pokud se dostaneme nad tuto trend linku, můžeme očekávat průraz high na 11 446.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.