DAX 19. 10. 2018

Čtvrteční seance se udála takřka přesně podle první hypotézy. Nejdříve jsme prorazili středeční low, našli jsme kupce zcela přesně na suportu 11 647 a poté jsme uzavřeli gap. Následně jsme očekávali vstup prodejců a pomalé klesání. Místo pomalého klesání jsme padali však poměrně razantně. Uzavřeli jsme blízko celodenního low a otevíráme s velkým rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 647
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

První hypotéza hovoří o tom, že bychom mohli vyrůst k rezistenci na 11 647 (včerejší support), kde bychom mohli najít prodejce a vyrazit vstříc včerejšímu low, které má velkou pravděpodobnost na proražení. Pokud se dostaneme významně nad 11 647, lze očekávat zpomalení a break včerejšího high na 11 780.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.