Dax Analýza 19. 1. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včera nám nádherně vyšly statistiky, video s názornou ukázkou použití statistiky v tradingu z průběhu včerejšího dne můžete najít zde. Již včera jsme psali o tom, že tento týden Dax velmi agresivně (nečekaně) vystřelí jedním směrem, aby následně celý tento pohyb smazal protipohybem. Například včera v 15:00 Dax konečně po několika hodinách v úzkém rozpětí prorazil středeční vrchol a vypadalo to na delší pohyb vzhůru. V následující půl hodině však Dax celý tento pohyb smazal. Poté však do trhu opět vstoupili kupci a Dax uzavřel blízko vrcholu mimo rozpětí předešlého dne, čímž jsme splnili další statistiku.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší rezistence v podobě trend linky.

Statistiky pro dnešní den

  • Uzavření gapu – 86 %.
  • Proražení včerejšího high 71 % a včerejšího low 32 %.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 10:30 GBP – Retail Sales

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes je opravdu těžké odhadnout, kam by mohl trh jít. Jediným vodítkem je statistika proražení vrcholu. Následně můžeme očekávat proražení úterního vrcholu na 13 343. Prodejci by mohli vstoupit na slabší rezistenci v podobě trend linky kolem ceny 13 290.
  • Pokud do trhu vstoupí prodejci, tak v blízkosti nemáme žádné supporty, o které bychom se mohli opřít až na zahuštěnou oblast kolem 13 237 – 13 202, kde lze rovněž očekávat zpomalení trhu.

Analýza Daxu 19.1.2018

Analýza Daxu 18.1.2018 Analýza Daxu 17.1.2018 Analýza Daxu 16.1.2018 Analýza Daxu 15. 1. 2018 Analýza Daxu 12.1.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.