DAX 19. 9. 2018

Úterní seance byla poměrně nevyzpytatelná, Dax nejdříve po konferenci s Draghim vyrazil vzhůru, následně Dax zpomalil a začal klesat. Pokles byl však při otevření US seance (15:30) rázně odmítnut a nakonec jsme uzavřeli na vrcholu. Krásně byla splněna statistika o uzavření mimo rozpětí (pro včerejšek byla hodnota 80 %), statistika o proražení pondělního low splněna nebyla.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 214 (spíše target), 12 300
  • Support: 12 134

Statistiky pro dnešní den

  • 83 % pravděpodobnost na proražení high.
  • 78 % pravděpodobnost na uzavření mimo včerejší rozpětí.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 10:30 GBP CPI
  • 15:00 ECB prezident Draghi má konferenci

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme vyhlášení několika fundamentů, přičemž včerejší konference s Draghim Dax velmi ovlivnila. Pokud Dax klesne, tak bychom mohli najít kupce na 12 134, což je poměrně pěkná zóna pro odraz k 12 214 a případně až k 12 300, kde by mohli vstoupit prodejci. Pokud klesneme výrazně pod 12 134, lze očekávat zpomalení.

DAX 30min graf

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.