DAX 19. 07. 2018

Včerejší seance byla velmi líná, ale opět se nám splnilo úplně vše. Rezistence na 12 761 vyšla perfektně a jakékoliv přiblížení k úternímu high šlo longovat z důvodu 100 % historické pravděpodobnosti na uzavření mimo rozpětí úterní seance.

Důležité oblasti

  • Resistence: zóna kolem 12 797
  • Support: intra-denní 12 618, 12 574

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes žádné zprávy vyloženě pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že jsme se prakticky nehnuli z místa, tak support a rezistence zóny zůstávají stejné. Včerejší rozpětí 70 bodů je opravdu velmi podprůměrné, tak uvidíme, co Dax dnes přinese. Nicméně propad pod zahuštěnou oblast mezi cenami 12 688- 12 721 může vyvolat propad k zmíněným supportům. Průraz včerejšího high může naopak vyvolat rychlejší pohyb směrem vzhůru.

DAX 30min graf

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.