Dax 18. 8. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena přímo na ceně předchozího close. Dlouho se trh pohyboval spíše do strany. Dočkali jsme se jednoho rychlého výstřelu na vyšší ceny, čímž jsme otestovali férovou cenu předchozího dne. Kupci nedostali šanci. Přišel výprodej, který bez zastavení trval až do uzavření obchodní seance. Zavřeli jsme na samotném low, což je dobré znamení pro prodejce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírně nad včerejším close. Dle naší Statistické aplikace máme vysokou pravděpodobnost toho, že se podíváme na nižší ceny.  Proražení včerejšího low je s pravděpodobností 93 %. Pokud se tento scénář naplní a půjdeme dolů, očekáváme test ceny 12090. Tato HVN cena je nyní blízko a šance na její dosažení jsou vysoké. Pokud budou prodejci agresivní při páteční seanci, je možné, že se podíváme až na 12040. Pojďme se na trh podívat očima kupců. Ti včera na plné čáře prohráli souboj. Nedokázali pokračovat na vyšší ceny. Objem také poklesl a i uzavření včerejší seance mluví proti kupcům. Pokud by se dnes chtěli pokusit o vymazání včerejších ztrát, jejich cílem by mohlo být vrátit se zpět na 12230, avšak uvidíme, jestli budou mít kupci dostatek sil.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.