DAX 18. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Páteční seance hrála do karet prodejcům. Zmiňovaná zóna 13155 pomohla rozjet prodejní objednávky. Celý den jsme klesali, první korekční pohyb přišel až se závěrem obchodního týdne, kdy byl Dax nakonec uzavřen na ceně 13045.

Důležité oblasti

  • Resistence: 13155, 13045
  • Support: 12912

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 19:30 Mario Draghi

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní seance otevřela typem Open Drive, kdy jsme rychle vyprodali směrem od pátečního close. Postupujeme k nižším cenám a pomalu se dostáváme zpět k supportu 12912. Uvidíme, jestli tato cena zapůsobí a zastaví prodeje, nebo se dostaneme do zahuštěné oblasti z minulého týdne.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.