DAX 18. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance nabídla poměrně zajímavý scénář v podobě trendového long dne. Gap s 95 % pravděpodobností na uzavření a luxusním RRR nakonec vyšel skvěle. Dnes již Dax překonal včerejší vrchol a otevřel s rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Dlouhodobá rezistence: 13 155
  • Support: 13 033

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní den máme z hlediska statistiky vodítko pouze v tom, že můžeme z 91 % očekávat uzavření gapu. Co se zatím týče průběhu dnešního dne, tak Dax gap o velice malý kousek neuzavřel a nyní pokračuje poměrně silně nahoru. S případným shortem směrem k uzavření gapu by bylo vhodné počkat až k větší korekci.
  • V blízkosti máme dvě poměrně pěkné SR levely, které by mohli přilákat kupce / prodejce. Pokud se dostaneme pod support na 13 033, tak lze očekávat zpomalení. Průraz i včerejšího low je velmi nepravděpodobný.

Analýza Daxu 16.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.