DAX 18. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší den začal tím, že Dax našel ihned po open prodejce a směřoval k uzavření gapu a k proražení pondělní low. Na úrovni před gapem však do trhu trochu nečekaně vstoupili kupci, kteří již nepustili prodejce takřka k ničemu. Uzavřeli jsme takřka na úplném high. Otevřeli jsme mezi gapem a včerejším high.

Důležité oblasti

  • Supporty: 12 521, 12 478

Statistiky pro dnešní den

  • 69 % pravděpodobnost na uzavření gapu.
  • 71 % proražení včerejšího high.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 EUR Final CPI

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Aktuálně se nacházíme v zajímavé oblasti. Máme velkou pravděpodobnost na proražení včerejšího high a k uzavření gapu. K obou oblastem máme poměrně blízko. Pokud bychom prorazili včerejší zahuštěnou oblast (12605 – 12 584) mohli bychom očekávat propad k prvnímu velmi pěknému supportu na 12 521, kde bychom mohli najít kupce. V této zahuštěné oblasti bychom také mohli najít kupce k průrazu včerejšího high.

Analýza Daxu 18.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.