DAX 18. 1. 2019

Včerejší seance byla v jedné věci poměrně neobvyklá. Bylo proraženo jak high středy, tak i low. Toto mělo pravděpodobnost pouze 11 %. Skvěle nám však vyšel včera zmíněný support na 10 819:

DAX 30min graf

Dnes otevíráme s rostoucím gapem o velikosti 23 bodů.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 11 142, 11 188
  • Support: 10 913

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

G20 Meeting, stále hrozí nečekané zprávy z Velké Británie.

Hypotézy pro dnešní seanci

Máme velkou pravděpodobnost na uzavření gapu, z tohoto důvodu mají short obchody jasný target. Kupce bychom mohli najít na 10 913, kde by mohl započít pohyb směrem k 11 142, což je hlavní target celé oblasti a píšeme o něm již poněkolikáté. V případě, že se dostaneme pod 10 913, lze očekávat zpomalení. Pravděpodobnost na proražení včerejšího low na 10 815 je pouze 11 %.

DAX 60min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.