Dax Analýza 18. 1. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Středeční seance vyšla skvěle. Úterní low, největší target dne, nebylo proraženo pouze o kousek. Do dnešní seance je důležitý fakt toho, že kupci, kteří vstoupili do trhu kolem úterního low dokázali dostat Dax až na nové denní high a uzavřít takřka na vrcholu. Což znamená, že dnes můžeme očekávat proražení včerejšího vrcholu. Nicméně je třeba poznamenat, že poslední dvě seance jsou význačné rychlými pohyby a následnými obraty.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší support na 13 178.
  • Slabší a vzdálená rezistence v podobě trend linky.

Statistiky pro dnešní den

  • Uzavření gapu – 87 %.
  • Proražení včerejšího high 71 % a včerejšího low 32 %.
  • Uzavření mimo rozpětí : 73 % z celkových 11 výskytů, ale tato statistika poslední dobou neslouží moc dobře.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:00 Prezident německé centrální banky bude mít proslov.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes je opravdu těžké odhadnout, kam by mohl trh jít. Jediným vodítkem je statistika proražení vrcholu. Následně může trh jít až k úternímu vrcholu na 13 343.
  • Pokud do trhu vstoupí prodejci, tak bychom se mohli dočkat případné korekce na slabším supportu kolem ceny 13 178. Budou-li prodejci agresivní, můžeme dnes vidět konečně proražení úterního a středečního low.

Analýza Daxu 18.1.2018

Analýza Daxu 17.1.2018 Analýza Daxu 16.1.2018 Analýza Daxu 15. 1. 2018 Analýza Daxu 12.1.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.